Twoje mieszkanie

Gwiazda Link4 wystąpi na Eurowizji

Home  >>  Blog mieszkaniowy  >>  Gwiazda Link4 wystąpi na Eurowizji

Kampanie Link4 z udziałem wokalistki Kasi Moś zna cała Polska. Jak piosenkarka radzi sobie na pełnoprawnej scenie muzycznej?

Link4 wspiera artystów

Katarzyna Moś jest finalistką trzeciej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. W tym roku stała się również reprezentantką Polski w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji. W lutym 2017 roku wydała także nowy singiel „Flashlight”, który zapowiada jej nadchodzący, drugi album studyjny. To właśnie z tym utworem piosenkarka zakwalifikowała się do tegorocznej edycji konkursu Eurowizji. Artystka w kwietniu wystąpi na koncertach promocyjnych w Amsterdamie, Londynie i Madrycie.

Wokalistka od 2014 z powodzeniem realizuje kampanie dla towarzystwa ubezpieczeniowego Link4. Dla marki stworzyła m.in. takie hity jak: „Pierwszą szkodę wybaczamy”, ”Ubezpiecz mieszkanie z Link4” czy „Pierwszą małą szkodę z AC wybaczamy”.

Jaka była gwiazda Link4 do sceny na Eurowizji?

Tegoroczna przygoda z Eurowizją nie jest dla wokalistki pierwszą stycznością z konkursem. W 2006 roku Kasia Moś walczyła o wystąpienie na eurowizyjnej scenie z utworem „I Wanna Know”, którą napisał dla niej Robert Janson. Wokalistka wtedy zajęła 10 miejsce. Po raz drugi piosenkarka próbowała swoich sił rok temu. Z piosenką „Addicted”, brała udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji, pokonał ją wtedy Michał Szpak.

Konkurs Piosenki Eurowizji jest organizowaną corocznie (od 1956 roku) imprezą muzyczną, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców (EBU).

Eurowizja jest to widowisko telewizyjne, które odbywa się z udziałem publiczności. W pierwszej części programu odbywa się prezentacja na żywo utworów reprezentujących dany kraj oraz następującego po nim głosowania publiczności. Widowisko jest jednym z najpopularniejszych i najdłużej trwających programów o tematyce muzycznej. Co roku ogląda go około 100-600 milionów widzów. Mimo że biorą w nim udział państwa wyłącznie europejskie, konkurs jest emitowany również w takich krajach jak: Australia, Brazylia, Egipt, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Meksyk, Nowa Zelandia czy Stany Zjednoczone. Przez lata konkurs eurowizji umożliwił karierę wielu słynnym artystom, m.in. szwedzkiemu zespole ABBA czy kanadyjskiej wokalistce Céline.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *